O MNIE
RADIESTEZJA
NEUTRALIZACJA
WAHADŁO UNIWERSALNE
MASAŻ MIODEM
KURSY
KONTAKT
Kursy

Zapraszam na KURS PODSTAW RADIESTEZJI z uwzględnieniem RADIESTEZJI TERAPEUTYCZNEJ I PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ oraz na KURS MASAŻU MIODEM.

Dlaczego polecam kurs, a nie książkę (nawet wybitnego specjalisty)?
Przede wszystkim dlatego, że książka nie odpowiada na pytania i nie poprawia błędów. Z książki możemy nauczyć się wiersza na pamięć, lub tabliczki mnożenia. Kiedy jednak chcemy nauczyć się rozwiązywać zadania z fizyki lub matematyki to zawsze na początkowym etapie potrzebny jest nauczyciel. Zasada ta dotyczy wszystkich dziedzin. Teorii możemy nauczyć się z książki, ale kiedy dochodzimy do praktyki potrzebny jest ktoś, kto wychwyci i poprawi nasze błędy.
Nie da się również nauczyć jakiegokolwiek masażu bez obserwowania pracy rąk doświadczonego masażysty. Złe nawyki nabrane na początkowym etapie nauki, ciągną się za nami bardzo długo i trudno jest się ich później pozbyć.
Jeśli ktoś chce nauczyć się prawidłowej pracy wahadłem oraz likwidowania różnych schorzeń u ludzi i zwierząt przy pomocy wahadeł i Emitorów Białego Ozyrysa to zapraszam na KURS PODSTAW RADIESTEZJI prowadzony przez mistrza radiestezji Jerzego Tulika.

PROGRAM KURSU "PODSTAWY RADIESTEZJI":
- omówienie i demonstracja różnych rodzajów wahadeł,
- nauka dostrajania sprzętu radiestezyjnego,
- zasady BHP w pracy z wahadłami,
- zastosowanie prawa harmonii do sprawdzania korzystności kosmetyków, żywności, leków, ziół, relacji międzyludzkich itp.,
- praktyczne wykorzystanie wykresu Nareta (procentowe uszczegółowienie prawa harmonii),
- świadek radiestezyjny - ćwiczenia prawidłowego opisu,
- Radiestezja Terapeutyczna:
* wykorzystanie wahadła Isis do terapii organizmów żywych,
* regulacja ciśnienia tętniczego,
* radiestezyjna pomoc dla zwierząt,
* nauka likwidacji różnych schorzeń przy pomocy emitorów BIAŁY OZYRYS,
- zabiegi wspomagające:
* świecowanie uszu metodą indian Hopii - pokaz i ćwiczenia,
* masaż limfatyczny przy pomocy wahadła UFO Super - pokaz i ćwiczenia,
* bezpieczna koloroterapia przy przy pomocy Wahadła Uniwersalnego - pokaz i ćwiczenia.

Zapraszam również na KURS MASAŻU MIODEM. Nauka tego masażu nie jest trudna, ale bardzo ważna jest sprawa prawidłowego przykładania i odrywania przyklejonych rąk. Dlatego w dobrze prowadzonym kursie mogą brać udział tylko 2 osoby. Jedna leży na stole jako model, a druga naśladuje ruchy instruktora. Potem następuje zmiana. Uczeń staje się modelem, a model uczniem. Nauka trwa od 7 do 10 godzin.
Kurs prowadzony jest przez Iwonę Bednarczyk naturoterapeutkę i radiestetkę od 25 lat mieszkającą na podlaskiej wsi. Właśnie na Podlasiu od setek lat stosuje się masaże miodem i zabiegi lania wosku.